شروع دوباره تورهای عکاسی ما
کارگاه عکاسی آسمان شب به همراه تماشای شگفتی های آسمان در یک رویداد بی نظیر

عکاسای عزیز و دوست داشتنی
سلام?

حدود ۵ماهی هست که دور هم جمع نشدیم.?

تقریبا بعد از چهارشنبه سوری به یاد ماندنی که خب چقدر بهمون خوش گذشت.?

با پایان سال۱۳۹۶ به استقبال یه فصل زیبای بهاری رفتیم .
همه چیز برای شروع خوب تورهای عکاسی بهاری فراهم بود و حتی برنامه هم اعلام کردیم که قراره تو فصل بهار قراره با هم کجاهاااا بریم.

دشت شقایق هلن ، عشایر قشقایی بختیاری، دشت لاله ها و روستاهای بکر و خلاصه برنامه های جذابی که میتونستیم باهم باشیم. ????????????

ولی خب نشد و از این بابت خیلی ناراحتیم که فرصت خیلی خوبی را از دست دادیم و می تونستیم اوقات خیلی خوبی را باهم باشیم و کلی عکس خوب بگیریم.

تغییر سمت شغلی من توی آژانس مسافرتی باعث شد به شدت درگیر کارهای آژانس شده و خیلی غیر منتظره ساعات زیادی را در طول روز در قسمت تورهای خارجی خصوصا پروازهای مسیر گرجستان باشم و نتونم تمرکز خودم را روی اجرای تورهای عکاسی داشته باشم. ?

با اینحال تو این مدت ما روی یه موضوع کارکردیم و دوست هم دارم نظر شماها را هم جویا بشم و اون موضوع این هست :

” تخصصی تر کردن تورهای عکاسی با موضوعات جدید و سبک اجرای جدید اونهاست ”

راجع به این موضوع دوباره باهم حرف خواهیم زد ولی برای اشاره میتونم براتون بگم منظورم اینه که ما تور عکاسی داشته باشیم که توی اون تور مثلا روی تکنیک های جدید عکاسی تو اون زمینه فقط کار کنیم و برای اون منظور به جای منحصر به فرد خودش سفر کنیم. سبک های جدید عکاسی را توی فضاهای جدید و عجیب تجربه کنیم.

امشب خدمتتون رسیدم هم بابت این چند وقت غیبت و عدم اجرای تور عذرخواهی کنم?? و هم نوید این را بدم که خبرهای خوب عکاسی براتون دارم. قطعا ما میتونیم به کمک هم و با حضور استاد خوبمون آقای شجاعی منش❤️ به طور مستمر اجراهای خوبی از کارگاههای عکاسی را در کنار هم داشته باشیم.

و اما برای شروع بنا را بر این داریم که طی روزهای آینده یه تور خوب عکاسی شب داشته باشیم و تو اون کارگاه بتونیم چگونگی ثبت بارش های شهابی را به همراه کهکشان راه شیری??? در یک قاب عکس یاد بگیریم.

پس دوربین، سه پایه ، و باطریهاتون را آماده کنید که داریم میریم توررررررر☺️

دوستدار همیشگی شما
محمد حسن احمدی

درباره نویسنده

client-photo-1
IRAN PHOTO TOURS

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید