سوالات عمومی

در یک تور عکاسی ما با پیاده روی در طبیعت یا اماکن گردشگری به عکاسی از موضوعات مورد نظر می پردازیم و همچنین با آموزشهایی که از استاد عکاسی می گیریم در کنار دیگرعکاسان ، مهارت های مختلف عکاسی مان را تقویت می کنیم.

تعداد نفرات شرکت کننده در توربستگی به نوع تور و محل برگزاری آن دارد. اگر محلی که تور درآن برگزار می گردد گنجایش حضور تعداد زیادی عکاس را نداشته باشد (مثل :عکاسی در برخی روستاهای خاص یا عکاسی آسمان شب ) و یا نوع تور به صورتی است که نیاز به زمان بیشتری برای آموزش نفرات دارد و باید به صورت کارگاهی برگزار گردد (عکاسی آسمان شب)، مجبور به ثبت نام تعداد محدودی از عکاسان هستیم.

محدودیتی برای حضور رده سنی خاصی از عکاسان وجود ندارد (یعنی ما کودک عکاس  ۸ ساله داشتیم و فرد ۵۶ ساله هم داشتیم) با اینحال سن بیشتر افرادی که در تورهای عکاسی ما تاکنون شرکت کرده اند بین ۲۰ تا ۳۰ سال بوده اند.

به غیر از کارگاههای تخصصی عکاسی مثل عکاسی آسمان شب  که نیازبه دانش مقدماتی عکاسی را دارد ، بقیه تورهای عکاسی را همه عکاسان آماتور و همچنین علاقه مندان به عکاسی می توانند شرکت کنند و مقدماتی عکاسی را در مدت زمان تور فرا بگیرند.

در تورهای عکاسی ما از قشرهای مختلفی حضور دارند. خیلی ها مجرد هستند و بعضی ها هم با همسرشون یا حتی با فرزندشون که علاقه مند به عکاسی هست ،  حضور پیدا می کنند. مهم نیست شغلتون چی باشه ، مهم اینه که به عکاسی علاقه مند باشید .

خدماتی مانند وسیله نقلیه توریستی برای رفتن به محل مورد نظر، بیمه مسافرتی ، راهنمای با تجربه گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، همراهی و آموزش استاد عکاسی در کلیه قسمتهای تور ، در همه تورها ثابت می باشد و سایرخدمات مانند : وعده های غذایی، وسیله نقلیه محلی ، راهنمای محلی ، اقامت(در تورهای چند روزه) و ورودیه های اماکن و … بسته به نوع تور به خدمات ما اضافه می گردد.

با توجه به اینکه کلیه تورهای عکاسی زیر نظر آژانس مسافرتی دارای مجوز بند”ب” برگزار می گردد بنابراین شرایط کنسلی تورهای عکاسی هم طبق قوانین و مقررات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور می باشد وجزئیات آن را می توانید در قسمت شرایط قرارداد تورها مشاهده کنید.لازم به یادآوریست در صورتی می توانید در تورهای این مجموعه ثبت نام کنید که شرایط قرارداد را بعد از مطالعه ، پذیرفته باشید.

حضور کودکان فقط با حضور والدین آنها در تورها و باهدف علاقه مند سازی،آشنایی و آموزش عکاسی در کنار سایرین امکان پذیر می باشد. از پذیرش کودکان زیر ۶سال و نوزادان در این تورها با توجه به شرایط متفاوت اجرای تور ، معذوریم.

محل حرکت تورها در حال حاضر از روبروی آژانس مسافرتی کتیبه گشت اصفهان واقع در آدرس زیر می باشد.
آدرس محل حرکت : اصفهان – خیابان حکیم نظامی – نبش چهاراه محتشم(امین)

با توجه به اینکه این تورها صرفا به صورت کارگاهی و با آموزش توسط استاد عکاسی اجرا می شود نرخ تور برای همراه عکاس نیز یکسان می باشد.