Home تورها و کارگاه های یک روزه و چند روزه عکاسی تورهای عکاسی چشم انداز تور یکروزه عکاسی چشم اندازهای پاییزی حاشیه زاینده رود | ۱۷ آبان ۹۸

تور یکروزه عکاسی چشم اندازهای پاییزی حاشیه زاینده رود | 17 آبان 98

(دیدگاه 1 کاربر)

در این تور عکاسی یکروزه که در حاشیه زاینده رود و اطراف روستای حجت آباد چادگان برگزار می گردد ، علاقه مندان به عکاسی چشم انداز ، به ثبت مناظر زیبای پاییزی در حضور مدرّس عکاسی خواهند پرداخت. 

90,000 تومان

در حال حاضر امکان ثبت نام وجود ندارد

تور یکروزه عکاسی چشم اندازهای پاییزی حاشیه زاینده رود در روستاهای حجت آباد و دِرکان

در تور یکروزه عکاسی چشم اندازهای پاییزی سری خواهیم زد به منطقه چادگان و به تماشای پاییز رنگارنگ حاشیه زاینده رود در روستاهای درکان و حجت آباد خواهیم نشست.

با رسیدن آبان ماه ، پادشاه فصل ها ، پاییز رنگارنگ در حاشیه زاینده رود با جلوه های زیباییش خودنمایی می کند. به دلیل طبیعت زیبا و چشم اندازهای کم نظیر روستای حجت آباد و درکان در این فصل ، عکاسان زیادی خود را برای عکاسی به این منطقه می رسانند.

روستای حجت آباد که در ساحل زاینده رود قرار گرفته دارای باغهای میوه و ارتفاعات سر سبز در کنار بافت قدیمی که با چند ساختمان ویلایی جدید به هم آمیخته حالتی خاص به این روستا داده است. مردم این روستا به زبان ترکی صحبت می کنند و شغل بیشتر مردمان خونگرم و مهمان دوست آن ، باغداری و کشاورزی است.

روستای درکان نیز که در روبروی حجت آباد و در آن سوی رودخانه زاینده رود قرار دارد ، اخیرا به عنوان روستای هدف گردشگری معرفی و در حال توسعه می باشد. چشم اندازهای بیشه زاری و باغهای اطراف این روستا در فصل پاییز در کنار بافت قدیمی آن در این فصل نیز مورد توجه عکاسان می باشد.

 


 تور عکاسی چشم اندازهای پاییزی در یک نگاه :

محل حرکت :

اصفهان – ترمینال صفه – سکوی ۴۴

📆 زمان حرکت :

جمعه ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ – ساعت ۰۶:۳۰ صبح
( لطفا ۱۵ دقیقه قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید)

📆 زمان بازگشت :

ساعت ۱۸:۳۰ از روستای حجت آباد (حدود ساعت ۲۱:۰۰ اصفهانیم )

وسیله نقلیه اصلی :

وسیلۀ نقلیۀ توریستی

استان‌ مورد بازدید :

اصفهان

فاصله تا جاذبه های مورد بازدید :

از ترمینال صفه تا روستای حجت آباد ۱۴۲ کیلومتر (حدود ۲ ساعت) مشاهده مسیر 

بیشترین فعالیت :

پیمایش مسیر های پیش بینی شده برای عکاسی ( در مجموع ۴ ساعت پیاده روی متوسط)

ناهار :

برعهده مسافر می باشد.(یک وعده ناهار قابل حمل همراه داشته باشید)

آب و هوا :

مشاهده پیشبینی وضعیت آب و هوای محل اجرای تور 

 


 

فعالیت هایی که در تور عکاسی چشم اندازهای پاییزی انجام خواهیم داد  :

♦ پیاده روی در کوچه باغ های روستای حجت آباد و عکاسی از طبیعت پاییزی

♦ پیاده روی در حاشیه زاینده رود در روستای درکان و عکاسی از طبیعت زیبای آن در نقطه ای تماشایی

پیاده روی در مسیر بیشه ای روستای قراقوش و تماشای چشم انداز رنگارنگ اطراف ( در صورت داشتن زمان کافی )

 


 

برنامه سفر : 

صبح زود به سمت منطقه چادگان حرکت می کنیم. در میانه مسیر به صرف صبحانه گرم در شهر تیران خواهیم رفت. در ادامه حرکت به سمت روستای حجت آباد حرکت می کنیم.

با رسیدن به روستا مسیری کوتاه برای عکاسی از کوچه باغ های زیبای روستا پیاده روی و عکاسی می کنیم. با رسیدن ظهر به صرف ناهار در کنار زاینده رود می نشینیم .

بعداز صرف ناهار در ادامه مسیر پیاده روی از چشم اندازهای زیبای روستای درکان دیدن می کنیم و نمای پانورامیک اطراف را از نقطه ای دیدنی عکاسی خواهیم کرد. با غروب آفتاب با خاطره ای خوش به سمت اصفهان برمی گردیم.

 🍴🚌 خدمات این تور  :

🔹  یک وعده صبحانه گرم 

🔹 آموزش های عملی عکاسی در طول سفر توسط مدرس عکاسی
(این تور در حضور مدرس عکاسی ، حسین شجاعی منش برگزار می گردد.)

🔹 راهنمای طبیعت گردی میراث فرهنگی و گردشگری

🔹 بیمه مسافرتی

🔹راهنمای بومی

🔹 وسیله نقلیه توریستی(با توجه به تعداد نفرات ثبت نام شده انتخاب می گردد.)

🔹مجوز برگزاری تور گردشگری

🔹 پذیرایی میان وعده

 اطلاعات تکمیلی

لوازم موردنیاز:

چراغ پیشانی(هد لایت) یا چراغ قوه ای – کارت شناسایی-دارو و لوازم شخصی – قاشق و چنگال و بشقاب – یک وعده ناهار طبیعت گردی – کوله پشتی یک روزه – لیوان شخصی – تجهیزات عکاسی مورد نیاز

لوازم پیشنهادی :

کرم ضد آفتاب – دفترچه بیمه – لباس گرم – عینک آفتابی – کلاه نقاب دار

شرایط همراهی کودکان :

در این برنامه از همراهی کودکان زیر ۷ سال معذوریم .

شرایط و مقررات مهم :

۱.راهنما میتواند برنامه‌های اعلام شده را با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل پیش آمده جابجا کند.

۲.جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک‌بار مصرف خودداری فرمائید.

۳.لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از راهنمای خود اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۱۵ کیلوگرمی مسافرت کنید .


 حضور همه علاقه مندان به عکاسی در این تور را گرامی می داریم.

 


 

در صورت داشتن هر گونه سوالی میتوانید با راهنمای خود در میان بگذارید :

📲 ۰۹۳۷۷۸۳۸۶۰۷ محمد حسن احمدی(راهنمای تور)

“تورهای عکاسی ایران” برگزار کننده تورهای عکاسی با موضوعات ویژه از مبدا اصفهان

شرایط قرارداد سفرهای طبیعت گردی داخلی

موضوع پیوست قرارداد: موضوع این پیوست تعیین حدود وظایف و مسئولیت‌های طرفین و همچنین خدمات و نرخ سفر برای انجام مسافرت یاسفر‌های دسته جمعی می‌باشد.

شرح اسامی شرکت کنندگان و خدمات: اسامی مسافرین و نماینده ایشان، شرح خدمات، نرخ و زمان سفر در جدول مشخصات و خدمات قرارداد  می‌باشد.

شرایط قرارداد:

شرایط عمومی:

ماده 1- این پیوست می تواند به صورت دستی تهیه شود و یا به صورت الکترونیک توسط مسافر یا نماینده او از طریق تارنمای اختصاصی کارگزار تایید می گردد و با پرداخت الکترونیک، خدمات مندرج در  قرارداد برای شرکت کنندگان خریداری شود.

ماده 2- چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، کارگزار مجاز به ابطال آن و استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.

تبصره 1- کارگزار موظف است در این خصوص 48 ساعت قبل از حرکت موضوع را به اطلاع مسافر برساند.

تبصره 2- کارگزار موظف است در خصوص کنسلی احتمالی تورهای نوروزی، 20 روز  قبل موضوع را به اطلاع مسافر برساند.

ماده 3- در طول سفر، امکان دیر یا زود شدن ساعات صرف غذا، خواب و استراحت، کم و زیاد شدن طول راه ها در روز و شب (با وسیله نقلیه و یا در راه پیمایی ها) در شرایط نامساعد آب و هوایی، محیطی، محلی و یا حوادث غیر مترقبه وجود دارد.

ماده 4- در صورتی که مقامات انتظامی به هر دلیلی از ورود مسافر به مقصد ممانعت کنند، مسافر ملزم به تبعیت از دستورات بوده و هیچ گونه مسئولیتی بر عهده کارگزار نخواهد بود.

تبصره 1- هرگاه مقامات انتظامی یا مسئولین محلی، به هر دلیل از ورود گروه به منطقه جلوگیری به عمل آورند، نماینده کارگزار (راهنما) در صورت داشتن زمان لازم، مجاز  به جابجایی سفر بوده و مسافر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.

ماده 5- در صورت بروز هرگونه اخلال، مزاحمت، اعمال خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط مسافر، راهنما مکلف است ضمن گزارش مراتب به کارگزار، بر حسب مورد، تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در بقیه سفر اتخاذ نماید.

ماده 6- در صورت بروز هرگونه اختلاف بین طرفین قرارداد، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرجع رسیدگی بوده و آراء صادره برای طرفین لازم الاجرا خواهد بود.

ماده 7- سفر های نوروزی شامل سفر هایی می باشد که در فاصله زمانی 25 اسفند لغایت 15 فروردین سال بعد برگزار می گردد.

هتل و اقامت:

ماده 8- در صورت اقامت در هتل،قیمت هر سفر براساس اتاق دو نفره تنظیم گردیده و مسافرین انفرادی به هنگام ثبت نام مشمول مقررات و نرخ استفاده از اتاق یک نفره می باشند.

تبصره 1- در اتاق های دو تخته، تخت سوم از نوع سفری و یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.

تبصره 2-  ساعات تحویل اتاق های هتل به هنگام ورود ساعت 14 و تخلیه آن ساعت 11 می باشد.

تبصره 3- در اقامتگاه های بومی یا محیط های طبیعی غیر از هتل (کمپ، کلبه، خانه محلی، خانه محلی تجهیز شده) شرایط اقامت بر اساس ضوابط حاکم بر تاسیسات اقامتی مورد تایید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوده و امکان استفاده از چادر یا اتاق اختصاصی برای مسافر وجود ندارد. همچنین زمان لازم برای برپایی کمپ و جمع آوری آن مورد قبول مسافر می باشد.

 

تعهدات مسافر:

ماده 9- مسافر یا نماینده ایشان موظف است در هنگام ثبت نام، مشخصات فردی خود و همراهان را بطور صحیح و کامل ذکر نماید. بدیهی است هرگونه مغایرتی که در ثبت مشخصات مسافر صورت گیرد متوجه نماینده و مسافر بوده و کارگزار در این خصوص هیچ گونه مسئولیت در ارتباط با آن مسافر نخواهد داشت.

ماده 10- درخصوص ثبت نام گروهی، فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافرین اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به کارگزار جهت هرگونه پیگیری، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به کارگزار نمی باشند. همچنین فرد ثبت نام کننده به عنوان نماینده، موظف است اطلاعات سفر را به سایر مسافرین انتقال دهد.

ماده 11- رعایت شئونات اسلامی با عنایت به اصل حجاب و عفاف، در طول سفر از سوی مسافر و عوامل اجرایی کارگذار الزامی است.

ماده 12  مسافر موظف به احترام به آداب و رسوم و رعایت هنجارهای جامعه میزبان و عرف حاکم بر منطقه می­باشد و در این زمینه باید به توصیه­های راهنمای تور عمل نماید.

ماده 13- همراه داشتن شناسنامه عکس­دار  و  کارت ملی برای تمامی سفر‌ها الزامی است. با توجه به اینکه کارگزار در ابتدای سفر نسبت به احراز هویت مسافرین  اقدام نموده و از حضور مسافرین ثبت نام نشده جلوگیری به عمل می آورد ، مسئولیت عدم تطابق اطلاعات اظهار شده هنگام ثبت نام با مدارک مثبته به عهده مسافر است.

ماده 14- مسافر موظف است در ساعات اعلام شده در برنامه های گشت شرکت نموده و در صورت عدم حضور به موقع هنگام حرکت گشت، شخصاً متعهد قبول مشکلات احتمالی و پرداخت هزینه‌های مربوطه جهت پیوستن به گروه و ادامه برنامه گشت خواهد بود و کارگزار هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

ماده 15- هرگونه هزینه و خسارت در طول سفر که به دلایل تبعیت نکردن از دستورات راهنما، گشت های خارج از خدمات کارگزار و یا عدم استفاده از لوازم ضروری شخصی هر سفر (مندرج در فرم اصلی قرارداد) به وجود آید تماماً متوجه مسافر خواهد بود.

ماده 16- مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.

ماده 17- در صورت افزایش و یا تغییر نرخ حاصله در قیمت سفر اعم از افزایش نرخ بلیط، هتل و یا سایر خدمات، با ارائه مدرک مستند از سوی کارگزار، مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده به کارگزار می‌باشد.

تبصره 1- چنانچه مسافر شرایط مندرج در ماده فوق را نپذیرد موظف به پرداخت جریمه (مطابق ماده 31) خواهد شد.

ماده 18- چنانچه کارگزار مجبور شود در اثر شرایط غیر قابل پیش­بینی طبیعی و محیطی، بخشی از گشت را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم در راستای اجرای سفری دیگر اقدام کند، مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده به کارگزار است.

ماده 19-کلیه هزینه های خارج از برنامه به عهده مسافر می باشد.

ماده 20- امضای قرارداد یا خرید تور به صورت الکترونیک  از طرف مسافر یا نماینده وی، به منزله مطالعه دقیق مشخصات سفر، آگاهی کامل از مفاد قرارداد، شرایط ابطال سفر و اطلاع از کلیه لوازم ضروری و شخصی مورد نیاز سفر بوده و کلیه مسئولیت های ناشی از عدم توجه به مفاد این پیوست متوجه مسافر خواهد بود.

ماده 21- مسئولیت مراقبت از فرزندان و حفظ اموال و مدارک شخصی در تمام طول سفر به عهده مسافر بوده و در این خصوص هیچ مسئولیتی متوجه راهنما و کارگزار نخواهد بود.

ماده 22- مسافر یا نماینده ایشان موظف است بر اساس سطح توانایی جسمی خود و همراهان در تور متناسب با سختی سفر، ثبت نام نماید و همچنین در صورت نیاز به مصرف هرگونه داروی تجویز شده از سوی پزشک و یا استفاده از تجهیزات پزشکی خاص، آنها را در طول سفر همراه داشته باشد و می بایست راهنمای سفر خود را از این موضوع مطلع سازد.

تبصره 1- هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.

تعهدات کارگزار

ماده 23-کارگزار موظف است نرخ و خدمات سفر را بصورت بروشور یا کتباً و یا از طریق وب سایت به مسافر اعلام نماید.

ماده 24- کارگزار متعهد است خدمات سفر مورد توافق را بطور کامل انجام دهد.

ماده 25- در سفرهای زمینی، اگر وسیله نقلیه به هر دلیل و در هر قسمت از سفر از حرکت باز ایستد، جایگزینی وسیله نقلیه جدید و هرگونه هزینه دیگری که بابت تاخیر ایجاد شده است  بر عهده کارگزار بوده و زمان لازم جهت تامین وسیله نقلیه جدید و تأخیر در اجرای سفر نیز مورد قبول مسافر است.

تبصره 1-  در مورد تاخیر یا کنسلی در سفرهای هوایی، ریلی و دریایی بر اساس قوانین مربوطه عمل خواهد شد.

ماده 26-کارگزار موظف است در سفرهای زمینی در هر قسمت از مسیر سفر  (اعم از آسفالت یا خاکی) از وسیله نقلیه متناسب با همان قسمت و  همچنین متناسب با تعداد مسافران و مسیر گشت استفاده نماید.

ماده 27- کارگزار موظف است بیمه مسئولیت مدنی سفر را در مورد مسافر اعمال نموده و در صورت بروز هرگونه حادثه ای در محدوده مکانی و زمانی سفر، مسافر می‌تواند بر اساس شرایط بیمه تحت پوشش اقدام نماید و در این خصوص کارگزار همکاری و مساعدت لازم را به عمل خواهد آورد.

تبصره 1-  کارگزار موظف است انواع بیمه های تکمیلی و حوادث را که مستلزم پرداخت هزینه های بیشتر از سوی مسافر می باشد به مسافر جهت انتخاب ارائه نماید.

تبصره 2- در صورت بروز هرگونه حادثه که منجر به خسارت جسمانی در طول سفر گردد، مسافر خود موظف به پرداخت هزینه­های امداد و نجات و درمان می­باشد. بدیهی است مسافر می­تواند پس از طی مراحل قانونی و پزشکی با دریافت گزارش از کارگزار به شرکت بیمه مراجعه و طبق تعرفه های بیمه اقدام به دریافت خسارت نماید. در خصوص هزینه های درمانی مازاد بر بیمه هیچگونه مسئولیتی متوجه کارگزار نخواهد بود.

تبصره 3- درصورتیکه مسافر به هر دلیل جدا از برنامه سفر کارگزار به گروه ملحق و یا قبل از پایان سفر از گروه جدا شود، بیمه مسافر فقط از ابتدای الحاق وی به سفر و یا تا زمان انفصال وی از سفر معتبر بوده و فقط در مدت زمان حضور وی در سفر اعمال خواهد شد و در خارج از این زمان شرکت مسئولیتی در قبال بیمه مسافر نخواهد داشت.

ماده 28- کارگزار موظف است در سفرهای طبیعت­گردی، از راهنمای تخصصی طبیعت گردی مورد تایید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استفاده نماید.

ماده 29- کارگزار موظف است در سفرها حداقل تجهیزات لازم جهت کمکهای اولیه و امداد و نجات را همراه با راهنمای سفر  ارسال کند.

شرایط انصراف و ابطال سفر

ماده 31- درخواست انصراف از سفر باید قبل از حرکت سفر به صورت حضوری و توسط شخص امضاء کننده قرارداد و به صورت مکتوب انجام شود.

ماده 32- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر

زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر

درصد جریمه از کل مبلغ

ملاحظات برای تمام سفرها

زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر

درصد جریمه از کل مبلغ

از ثبت نام تا 30 روز قبل از سفر

5%

* جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد

* در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد

* جریمه ابطال سفرهای یکروزه، تا 48 ساعت قبل از سفر شامل 70% مبلغ تور و از آن پس هیچ وجهی مسترد نخواهد شد.

در صورتیکه مسافر اعلام انصراف خود را کمتر از 12 ساعت قبل از تور اعلام کند یا در صورت عدم حضور، هزینه وعده های غذایی داخل رستوران که جزو خدمات تور بوده باشد به مسافر عودت خواهد شد.

از ثبت نام  تا 25 روز قبل از سفر

30%

از 29 تا 15 روز قبل از سفر

10%

از 24 تا 21 روز قبل از سفر

35%

از 14 تا 7 روز قبل از سفر

20%

از 20 تا 11 روز قبل سفر

40%

از6 تا 4 روز  قبل از سفر

40%

از 10 تا 4 روز قبل از حرکت

60%

از 3 تا 1 روز قبل از سفر

60%

3 روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر

100%

از 24 تا 12 ساعت قبل از سفر

80%

از 12ساعت و عدم حضور در سفر

100%

ماده 33- این پیوست در 33 ماده و 12 تبصره، در 2 نسخه که هرکدام حکم واحد را دارد تنظیم و بر اساس ماده 10  قانون مدنی می­باشد که برای طرفین و قائم مقام قانونی آنها لازم الاتباع می باشد. یک نسخه کامل از این قرارداد تحویل مسافر و نسخه دیگر نزد کارگزار خواهد بود.

1 دیدگاه برای تور یکروزه عکاسی چشم اندازهای پاییزی حاشیه زاینده رود | ۱۷ آبان ۹۸

  1. iranphototours

    خوشحال میشیم نظرات شما را در رابطه با این تور بشنویم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *